Wyznawcy Khorne

Opis forum


#1 2009-01-11 13:48:15

Grisha

Początkujący

6831235
Call me!
Skąd: Mrocza
Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 38
Punktów :   

Ekspedycje - Grisha

Powiem tylko tyle. Ekspedycje w tej wersji fazi game są jeszcze nie dopracowane, a już z całą pewnością niebezpieczne. Ja wysłałem ok 20 ekspedycji w ciągu jednego dnia. Systematycznie co 10 ekspedycję musiałem bydować na nowo flotę ponieważ zostawały one w galaktyce, kontakt się urywał i traciłem flotę. Dziwne jest to że właśnie co (dokładnie nie pamiętam) ok 10 ekspedycja ginie i nie wraca. Drugą sprawą jest fakt, że poza walkami z piratami w większości, może i nawet 80% wysyłanych przeze mnie ekspedycji zawsze natrafiałem na metal w ilościach od 15 do 25 mln. Teraz nie próbuję robić ekspedycji, bo nie mam zamiaru po raz już trzeci budować floty. poczekam, może w nowej wersji admini zrobią udogodnienia dla gracza pod tym kątem.

Offline

 

#2 2009-01-13 22:54:09

hedrazer

Berbeć

Zarejestrowany: 2008-12-31
Posty: 11
Punktów :   

Re: Ekspedycje - Grisha

ehmmm, na beta uni czesto zdazalo mi sie trafic jakas flote, ale fakt tez raz mi flot anie wrocila, tylko ja nie wysylalem calej ;P

Offline

 

#3 2009-01-13 23:03:46

Grisha

Początkujący

6831235
Call me!
Skąd: Mrocza
Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 38
Punktów :   

Re: Ekspedycje - Grisha

Ja i owszem wysyłałem całą flotę ale były to wówczas zaledwie recki oraz UT. Na chwilę obecną dysponuję nieco większą ilością oraz różnorodnością statków i póki co nie puszczam ich na ekspedycję.

Offline

 

#4 2009-01-13 23:10:35

hedrazer

Berbeć

Zarejestrowany: 2008-12-31
Posty: 11
Punktów :   

Re: Ekspedycje - Grisha

i nie radze, za duze prawdopodobieństwo jej straty 
jakies tam reszty to mozna wyslac - być moze sie pofarci, ale nie glowna flote :]

Offline

 

#5 2009-01-13 23:22:09

Grisha

Początkujący

6831235
Call me!
Skąd: Mrocza
Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 38
Punktów :   

Re: Ekspedycje - Grisha

Gram jeszcze na oGame.pl na unii 30 i tam wysyłam na ekspedycję dwa razy na dzień flotkę. Robię tak od 6 miesięcy i ani razu mi floty nie pochłonęła przestrzeń. Ta gra ma wiele nieudoskonaleń, a admini wykręcając się nawałem pracy w gruncie rzeczy nic nie robią, poza wywalaniem ludzi za multikonta! Gram już od miesiąca czasu i nie widziałem nic, co mogłoby polepszyć jakość gry, poza prawie codziennymi wiadomościami od adminów żebyśmy do nich nie pisali bo grozi banem, a to to, a to tamto z dopiskiem " i tak mamy nawał pracy" co mnie bawi i powoduje że prestiż gry staje się zabawą dla dzieciaków z podstawówki, bo podejrzewam że tylko tacy nie czytają regulaminów i nie wiedzą nawet że posiadanie multi grozi wywaleniem, a tu zacierają admini ręce, bo mają w końcu pełne roboty, sprawdzaniem kto ma takie same czasy logowania.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.newbury.pun.pl www.hatelove.pun.pl www.wwsis.pun.pl www.ls09-11.pun.pl www.fifa07online.pun.pl